Warszawa

Żoliborz, ul. Sady Żoliborskie

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
16276/4005/OMS
Cena
1 220 000 PLN
Cena za m2
15 230,96 PLN
Powierzchnia
80,10 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter
Liczba pięter
11
Rok budowy
1960
Materiał
Mieszany
Winda
Tak
Ogród
Tak
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Tak

Opis nieruchomości

Podstawowe zalety: wysokie (5m), ogród, jasne, idealnie ciche, oddzielne wejście, nowe instalacje, bardzo dobra lokalizacja, artystyczny klimat.

Oferta na wyłączność. Tylko u nas.
Wyjątkowa nieruchomość na Żoliborzu, o powierzchni 80 m2. Klimatyczny loft podzielony na pracownię artystyczną oraz część mieszkalną. Nieruchomość może być wykorzystana jako lokal usługowy, bądź też jako wyjątkowe mieszkanie z industrialnym klimatem i oddzielnym, niezależnym wejściem od strony zielonego ogródka.
Przestronna oraz jasna pracownia o powierzchni 40 m2 posiadająca całkowicie przeszkloną ścianę frontową, mająca imponującą wysokość 5 m, do której prowadzi bezpośrednie wejście z OGRÓDKA (ok. 40 m2) zagospodarowanego zielenią, z którego korzysta tylko właściciel mieszkania. Ta część nieruchomości posiada ogromny potencjał do autorskich i nietuzinkowych aranżacji.
Pracownia połączona jest z częścią mieszkalną typu studio o powierzchni 40 m2. Pokój z kuchnią w aneksie oraz łazienka. Kuchnia do własnej aranżacji, w łazience nowa glazura i terakota. Okna wychodzą na ogrodową zieleń. Sąsiednie budynki w dalekiej odległości - przez przestrzeń ogrodową, z której korzystają jedynie właściciele posesji, więc jest cisza i spokój.
W mieszkaniu oraz w budynku zostały wymienione wszystkie instalacje (wodna, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, centralnego ogrzewania). Ciepła woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej.
Bardzo dobra lokalizacja, doby punkt komunikacyjny (metro, tramwaje, autobusy). W pobliżu Plac Wilsona, kino Wisła, teatr Komedia, modne knajpki, oraz inne miejsca typowe dla Starego Żoliborza.

Parametry dodatkowe

  • Typ mieszkania: Loft
  • Stan nieruchomości: Do wykończenia
  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Rodzaj budynku: Wysoki blok
  • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Czynsz administracyjny: 900 PLN
  • Komunikacja: Autobus, Metro
  • Rynek: Wtórny

Mapa

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.