Warszawa

Mokotów, Narbutta/Skwer Słonimskiego/idealnie ciche/kamienica z 1931 r.

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
16162/4005/OMS
Cena
960 000 PLN
Cena za m2
13 311,15 PLN
Powierzchnia
72,12 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Rok budowy
1931
Materiał
Cegła
Piwnica
Tak
Komórka
Tak
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Tak

Opis nieruchomości

Podstawowe zalety: mieszkanie idealnie ciche, słoneczne, wysokie, w jednej z najlepszych lokalizacji Górnego Starego Mokotowa, z wieloma możliwościami aranżacji, przystosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową, w wyremontowanej przedwojennej kamienicy z 1931 r., z możliwością podziału na dwa mieszkania z niezależnymi wejściami.

Jasne, ciche, kameralne, wysokie (2,85 m) trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1931 roku na Starym Mokotowie, nieopodal Skweru Słonimskiego. Składa się z trzech pokoi: salonu (25 m2) z dwoma dużymi trzyskrzydłowymi oknami, dwie sypialni (11,3 m2 i 11 m2), oddzielnej widnej kuchni (10,4 2), dwóch łazienek (3,3 m2 i 2,7 m2) oraz pomieszczenia przy holu (3,7 m2), które można zagospodarować np. na dużą garderobę. Dzięki temu, że mieszkanie zostało połączone z dwóch mieszkań, można przywrócić pierwotny układ i podzielić je na dwa mniejsze, z oddzielnymi wejściami. Mieszkanie, jak i budynek bez barier architektonicznych. W mieszkaniu wymieniono okna, instalację elektryczną, instalację wodną, kanalizacyjną i centralnego ogrzewania. Ciepła woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie znajduje się na parterze/ półsuterenie z oknami od podwórza, dzięki czemu jest zacisznie, kameralnie i nie ma sąsiadów, którzy zaglądaliby w okna. Właściciele mogą korzystać z dużego pomieszczenia (ok. 20 m2) do przechowywania oraz dużej rowerowni i wózkowni.
Kamienica po gruntownym remoncie elewacji, izolacji fundamentów i klatek schodowych. Spokojne, sympatyczne sąsiedztwo.
Wspaniała, prestiżowa lokalizacja - ulica Narbutta, nieopodal kina Iluzjon i Skweru Słonimskiego. Kilka minut spacerem do stacji metra Pole Mokotowskie i przystanków ZTM. Tuż obok park Pole Mokotowskie, Szkoła Główna Handlowa i wydziały Politechniki. Wokół niezbędna infrastruktura: sklepy, kawiarnie, restauracje, ścieżki rowerowe, wybieg dla psów.
Nieruchomość z przeznaczeniem nie tylko na mieszkanie, ale również na biuro lub kameralny lokal usługowy.

Parametry dodatkowe

 • Stan nieruchomości: Dobry
 • Stan budynku: Bardzo dobry
 • Rodzaj budynku: Kamienica
 • Powierzchnie pokoi: 25+11,1+11,3
 • Typ kuchni: Widna
 • Powierzchnia kuchni: 10,4
 • Liczba łazienek: 2
 • Powierzchnie łazienek: 3,3+2,9
 • Garderoba: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 285
 • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
 • Ciepła woda: Wodociąg miejski
 • Rynek: Wtórny

Mapa

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.