Warszawa

Śródmieście, Powiśle / wysokie / ciche

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
10915/4005/OMS
Cena
825 000 PLN
Cena za m2
15 000 PLN
Powierzchnia
55 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Rok budowy
1936
Materiał
Cegła
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Nie

Opis nieruchomości

Podstawowe zalety: świetna lokalizacja, wysokie, ciche, w odnowionej kamienicy.

Mieszkanie w klimatycznej odnowionej kamienicy z 1936 roku. W budynku znajduje się nowa winda, elewacje i klatki schodowe. Znakomita lokalizacja Śródmieścia - Solec. Mieszkanie (55 m2) posiada dwa oddzielne pokoje (w jednym antresola). Widna kuchnia. Okna z kuchni oraz jednego z pokoi wychodzą na odnowiony wewnętrzny dziedziniec. Łazienka z oknem oraz toaleta stanowią oddzielne pomieszczenia. Mieszkanie jest bardzo wysokie (3,5 m). Lokal jest bardzo cichy mimo bliskiej odległości od centrum. Do mieszkania przynależy oddzielna piwnica. Dodatkowo jest możliwość korzystania z komórki usytuowanej na poziomie mieszkania.

W okolicy parki, sklepy, kawiarnie, przystanki autobusowe. Bardzo blisko do Wisły i zlokalizowanych tam lokali. Szybki dojazd do centrum miasta.

Parametry dodatkowe

  • Stan nieruchomości: Dobry
  • Powierzchnie pokoi: 15 15
  • Powierzchnie łazienek: 7
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 350
  • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Czynsz administracyjny: 410 PLN
  • Rynek: Wtórny

Mapa

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.