Warszawa

Śródmieście, przy Mokotowskiej/cisza/ kamienica z 1930 r. po rewitalizacji

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
16486/4005/OMS
Cena
790 160 PLN
Cena za m2
28 000 PLN
Powierzchnia
28,22 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
6
Rok budowy
1930
Materiał
Cegła
Piwnica
Tak
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Nie

Opis nieruchomości

Podstawowe zalety: prestiżowa lokalizacja przy ul. Mokotowskiej i al. Ujazdowskich, całkowicie zrewitalizowana kamienica, cisza, klimat, wysoki standard wykończenia.

Dwupokojowe mieszkanie, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji - zespole dwóch budynków tuż przy ul. Mokotowskiej. Zabytkowa kamienica z jasną elegancką elewacją, pięknymi klatkami schodowymi zaprojektowanymi w klimacie przedwojennej kamienicy oraz cichobieżne windy - to tylko nieliczne z atutów nieruchomości. Na dziedzińcu zaprojektowana zostanie zieleń oraz mała architektura. Dla wygody mieszkańców w mieszkaniach zostanie zainstalowana klimatyzacja. Do mieszkania dostępna jest komórka lokatorska.
Do wybranych apartamentów z windy będzie się wchodziło bezpośrednio do lokalu.

W sprzedaży dostępnych jest 20 mieszkań o powierzchni od 25,18 m2 do 80,22 m2, od 1-pokojowych do 4-pokojowych, w tym mieszkania z antresolami.

Prestiżowa kamienica, w której można znaleźć mieszkanie lub lokal na biuro czy kancelarię.
Wspaniała lokalizacja pod każdym względem - Śródmieście Południowe, tuż przy ul. Mokotowskiej, placu Trzech Krzyży i al. Ujazdowskich. Stąd już tylko kroków do Parku Ujazdowskiego i Łazienek Królewskich czy na Nowy Świat i Stare Miasto.
Nieopodal znajduje się również centrum biznesowe i kulturalne stolicy: kina, teatry, restauracje czy muzea.
Doskonała komunikacja - stacja metra Politechnika i Centrum, przystanki tramwajowe i autobusowe.

Parametry dodatkowe

  • Typ mieszkania: Apartament
  • Stan nieruchomości: Stan deweloperski
  • Stan budynku: Idealny
  • Rodzaj budynku: Kamienica

Mapa

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.