Warszawa

Mokotów, przy Pory / apartament / trzy tarasy

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
11768/4005/OMS
Cena
1 790 000 PLN
Cena za m2
11 401,27 PLN
Powierzchnia
157 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
6
Liczba pięter
6
Rok budowy
2014
Materiał
Inny
Winda
Tak
Liczba oddzielnych toalet
3
Liczba tarasów
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
3
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Nie

Opis nieruchomości

Podstawowe zalety: wysoki standard, bogate wyposażenie, panoramiczne okna, klimatyzacja, jacuzzi, trzy tarasy oraz trzy miejsca postojowe.

Apartament położony na Dolnym Mokotowie w nowoczesnym budynku z ochroną i monitoringiem. Mieszkanie jest dwupoziomowe, z panoramicznymi przeszkleniami, słoneczne, zrealizowane zgodnie z indywidualnym projektem przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Lokal posiada system inteligentnego oświetlenia, pozwalający na zdalne sterowanie i personalizację oświetlenia. Na dolnym poziomie znajduje się hall z przestronnymi szafami, z którego przechodzi się do salonu i jadalni z otwartym sufitem. W kuchni znajdują się blaty z jasnego granitu włoskiego oraz pełna gama wysokiej klasy urządzeń AGD, m.in. piekarnik parowy, "gorąca szuflada" czy winiarka. Z drugiej strony apartamentu znajdują się dwa pokoje oraz łazienka. Na górny poziom prowadzą schody wykonane z mahoniu brazylijskiego. Znajduje się tu otwarty pokój dzienny, duża sypialnia, garderoba, pralnia oraz przestronna łazienka z dużym oknem, wyposażona w nowoczesne jacuzzi.

Nowoczesny apartamentowiec jest świetnie skomunikowany z każdym punktem miasta, dojazd do centrum zajmuje około 12 minut, podobnie na lotnisko Chopina. W okolicy znajduje się wiele terenów zielonych, w tym park Arkadia i Królikarnia oraz centra handlowe: Galeria Mokotów oraz Sadyba Best Mall. Dodatkowo trzy miejsca postojowe w cenie 100 tys. Polecam.

Parametry dodatkowe

  • Typ mieszkania: Apartament, Dwupoziomowe
  • Stan nieruchomości: Idealny
  • Stan budynku: Idealny
  • Rodzaj budynku: Budynek apartamentowy
  • Typ kuchni: Otwarta
  • Liczba łazienek: 2
  • Garderoba: Tak
  • Rynek: Wtórny

Mapa

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.