Warszawa

Mokotów, Wielicka / przy metrze Wilanowska / ciche

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
13
Rok budowy
1999
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Medyczne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Pow. magazynowa
18
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Podstawowe zalety:dobra lokalizacja w pobliżu metra Wilanowska i Parku Królikarnia, jasny i cichy lokal użytkowy z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, w otoczeniu zadbana zieleń, całodobowa ochrona.

Tylko u nas. Oferta na wyłączność.

Jasna, dobrze doświetlona przestrzeń, urządzona estetycznie, współcześnie i funkcjonalnie. Kwestia mebli do uzgodnienia. Lokal ma duże okno, które może być wykorzystane jako witryna. Wejście dogodne dla wózków, zarówno dziecięcych, jak i inwalidzkich. W tej chwili znajduje się tu duża sala spotkań oraz oddzielona przestrzeń magazynowa i toaleta. Wysokość pomieszczeń 3,28 m. Podłoga przemysłowa. Lokal jest w tej chwili jednym z trzech lokali użytkowych połączonych przejściami wewnętrznymi. Do lokalu przynależy piwnica. Czynsz administracyjny w cenie.

Świetny lokal na zaciszne biuro, gabinety medyczne, fizjoterapeutyczne lub kosmetyczne oraz na zajęcia dla dzieci i dorosłych. Z klimatyzacją.
Możliwy parking na terenie - opłata 150 zł miesięcznie. Ulica znajduje się poza strefą płatnego parkowania.

Mapa

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.