Warszawa

Wilanów, Stary Wilanów

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
316/4005/ODS
Cena
6 000 000 PLN
Powierzchnia użytkowa
720 m2
Powierzchnia działki
900 m2
Rok budowy
1987
Materiał
Cegła
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Nie

Opis nieruchomości

Wolno stojący dom w prestiżowej, cichej okolicy w Starym Wilanowie. Dom o powierzchni 720 m2 mieści się na ładnej, zagospodarowanej działce obsadzonej drzewami o powierzchni 900 m2.
Dwupiętrowy dom, na parterze znajduje się imponujący 70-metrowy salon, osobna kuchnia z jadalnią, pokój, garderoba oraz łazienka. Na każdym z pięter znajdują się trzy sypialnie, łazienka i garderoba. Na podłogach parkiet dębowy, w kuchni gres, a w łazienkach glazura Versace.
W piwnicy mieści się pomieszczenie barowe (ok. 40 m2), kolejne pomieszczenie, które może służyć jako np. bawialnia, oprócz tego: pralnia, suszarnia oraz garaż.
Przeprowadzono remont łazienek, wymieniono okna oraz w 2004 roku wyremontowano dach.
Idealna oferta dla wszystkich, którzy pragną uciec od zgiełku wielkiego miasta.

Parametry dodatkowe

  • Rynek: Wtórny
  • Typ domu: Wolnostojący
  • Dach: Blachodachówka
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Prąd: Tak

Mapa

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.