Warszawa

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
139/4005/ODS
Cena
1 120 000 PLN
Powierzchnia
235,90 m2
Powierzchnia użytkowa
212 m2
Powierzchnia działki
594 m2
Rok budowy
2009
Materiał
Cegła
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Nie

Opis nieruchomości

Jednorodzinny, przestronny dom w pod warszawskich Dawidach (około 25min od centrum Warszawy) szybkie połączenie z centrum dwoma głównymi arteriami (al. krakowska lub puławska) lub pobliską kolejką WKD! Usadowiony na kameralnym nowoczesnym strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych. Wykonany z bardzo dobrych jakościowo materiałów: cegła i dachówka ceramiczna, naturalny piaskowiec. Do domów przynależy reguralna działka (594m) oraz dwa dodatkowe miejsca prakingowe (garaż dwu stanowiskowy w bryle budynku)

Parametry dodatkowe

  • Rynek: Wtórny
  • Typ domu: Wolnostojący
  • Dach: Dachówka ceramiczna
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Prąd: Tak

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.