Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
20/4005/ODS
Cena
2 000 000 PLN
Powierzchnia
1 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Powierzchnia działki
200 m2
Materiał
Cegła
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Nie

Opis nieruchomości

Część kamienicy na Sadybie.Są to 2 niezależne mieszkania.Jedno 120 metrowe na parterze willi , drugie 43m2 na 2 piętrze willi.Oba mieszkania urządzone estetycznie i wygodnie.Do mieszkania na parterze należą dwa tarasy i balkon.Składa się ono z kuchni z jadalnią , stąd wychodzi się na duży taras około 12m2.Z korytarza jest wejście do drugiej części mieszkania (gdzie obecnie jest pracownia )Tutaj są 2 pokoje w amfiladzie z każdego wyjście na taras.Drugie mieszkanie na drugim piętrze to pokój z aneksem kuchennym , łazienka.Miejsce z klimatem.

Parametry dodatkowe

  • Rynek: Wtórny
  • Typ domu: Pół bliźniaka
  • Dach: Papa
  • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
  • Ciepła woda: Wodociąg miejski
  • Prąd: Tak

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.