Konstancin-Jeziorna

Rezydencja / spa / pensjonat / Konstancin-Jeziorna

Wyślij znajomemu 

Parametry

Numer oferty
501/4005/ODS
Cena
14 900 000 PLN
Cena za m2
14 299,42 PLN
Powierzchnia
1 042 m2
Powierzchnia użytkowa
1 042 m2
Powierzchnia działki
14 559 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rok budowy
2012
Materiał
Cegła
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
13
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
3
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Nie

Opis nieruchomości

Podstawowe zalety: prestiżowa lokalizacja, luksusowa rezydencja z basenem, duża działka, nad brzegiem rzeczki, piękny krajobraz, starodrzew.

Imponująca, luksusowa rezydencja o powierzchni 1024 m2 z basenem, zaprojektowana przez wybitnych architektów (inż. J. Janczaka i inż. A. Karwana), nawiązująca architekturą do przedwojennych konstancińskich willi.
Rezydencja i działka z domem (8600 m2), działka budowlana (29000 m2) i działka rekreacyjna (3059 m2) położone są nad brzegiem rzeki, z pięknym naturalnym krajobrazem i pięknie ukształtowaną linią brzegową, wśród bujnej zieleni i starodrzewia.

Budynek dwukondygnacyjny z cegły, z 13 pokojami, z możliwością adaptacji poddasza, niewliczonego w powierzchnię mieszkalną.
Parter: do środka prowadzą dwa wejście (główne i gospodarcze). Główne wejście prowadzi bezpośrednio do foyer połączonego z salonem (150 m2), z ogromnymi i szerokimi oknami, które zapewniają bardzo dużo światła i piękny widok na zieleń. Z salonu wyjście na taras. W prawym skrzydle budynku zaplanowano część kominkową i wypoczynkową oraz przestronny gabinet. Na parterze są również dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami i garderobami, duża sypialnia małżeńska z pokojem kąpielowym i garderobą. Do trzech sypialni prowadzi okrągły hol.
Lewe skrzydło rezydencji zaprojektowano jako przestrzeń rekreacyjną z dużym basenem (15,5 m x 4,5 m) z jacuzzi, sauną, natryskami, dwiema salami sportowymi, garderobą i łazienkami. Z basenu zaprojektowano wyjście na duży taras do plażowania.
Na parterze znajduje się również kuchnia z reprezentacyjną jadalnią i wyjściem na taras. Dodatkowo na parterze są też pomieszczenia techniczne, pralnia, garaż na trzy samochody oraz pomieszczenie na sprzęt ogrodniczy. Do tej strefy prowadzi osobna klatka schodowa.
Imponująca wysokość pomieszczeń - ok. 4 m!
Piętro: prowadzą tu szerokie, reprezentacyjne, kręte schody. Piętro to otwarte pomieszczenie na przestronną bibliotekę oraz pokój telewizyjny. Na piętrze zaprojektowano dodatkowo 5 sypialni, każda z dużym tarasem i osobną łazienką oraz garderobą, kuchnię oraz duże pomieszczenia gospodarcze. Z jednego z pomieszczeń jest wyjście na poddasze użytkowe.
Budynek wykonany z cegły oraz materiałów wysokiej jakości, wyposażony w instalacje: wody zimnej miejskiej, kanalizacji miejskiej, elektryczną, gazową, telefoniczną, kotłownię gazową oraz w wentylację mechaniczną garażu i basenu.
W bryle budynku znajduje się garaż na 3 samochody z dodatkowym pomieszczeniem technicznym. Rozległy teren zewnętrzny daje możliwość parkowania dodatkowych aut oraz budowy dodatkowych budynków.
Budynek posiada ogromne możliwości aranżacyjne, z przeznaczeniem nie tylko na cele mieszkalne. Otoczenie, położenie oraz architektura pozwalają na stworzenie centrum konferencyjno-biznesowego, spa czy ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego.

Parametry dodatkowe

 • Stan budynku: Surowy zamknięty
 • Rynek: Wtórny
 • Typ domu: Rezydencja
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ogród: Tak
 • Typ kuchni: Oddzielna
 • Liczba tarasów: 3
 • Basen: Tak
 • Poddasze użytkowe: Tak
 • Dach: Dachówka
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
 • Ciepła woda: Wodociąg miejski
 • Siła: Tak
 • Prąd: Tak
 • Gaz: Tak
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.