MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
1 790 000 PLN
11 401,27 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
przy Pory / apartament / trzy tarasy
Opis
Podstawowe zalety: wysoki standard, bogate wyposażenie, panoramiczne okna, klimatyzacja, jacuzzi, trzy tarasy oraz trzy miejsca postojowe.

Apartament położony na Dolnym Mokotowie w nowoczesnym budynku z ochroną i monitoringiem. Mieszkanie jest dwupoziomowe, z panoramicznymi przeszkleniami, słoneczne, zrealizowane zgodnie z indywidualnym projektem przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Lokal posiada system inteligentnego oświetlenia, pozwalający na zdalne sterowanie i personalizację oświetlenia. Na dolnym poziomie znajduje się hall z przestronnymi szafami, z którego przechodzi się do salonu i jadalni z otwartym sufitem. W kuchni znajdują się blaty z jasnego granitu włoskiego oraz pełna gama wysokiej klasy urządzeń AGD, m.in. piekarnik parowy, "gorąca szuflada" czy winiarka. Z drugiej strony apartamentu znajdują się dwa pokoje oraz łazienka. Na górny poziom prowadzą schody wykonane z mahoniu brazylijskiego. Znajduje się tu otwarty pokój dzienny, duża sypialnia, garderoba, pralnia oraz przestronna łazienka z dużym oknem, wyposażona w nowoczesne jacuzzi.

Nowoczesny apartamentowiec jest świetnie skomunikowany z każdym punktem miasta, dojazd do centrum zajmuje około 12 minut, podobnie na lotnisko Chopina. W okolicy znajduje się wiele terenów zielonych, w tym park Arkadia i Królikarnia oraz centra handlowe: Galeria Mokotów oraz Sadyba Best Mall. Dodatkowo trzy miejsca postojowe w cenie 100 tys. Polecam.
Szczegóły oferty

Cena1 790 000 PLN

Cena za m211 401,27 PLN

Powierzchnia157 m2

Liczba pokoi5

Piętro6

Liczba pięter6

Rok budowy2014

MateriałInny