MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
1 755 000 PLN
13 000 PLN/m2
WARSZAWAŚródmieście
Perła Śródmieścia / kamienica Ordynacka
Opis
Przestronne, wysokie (3,65 m), idealnie ciche i eleganckie mieszkanie na pierwszym piętrze stuletniej kamienicy ukrytej tuż za Traktem Królewskim. Pięć bardzo ustawnych pokoi, duża kuchnia ze spiżarnią i pojemnym schowkiem, łazienka oraz oddzielnie WC. Na podłogach oryginalny, dobrze utrzymany parkiet. Zachowane oryginalne duże okna skrzynkowe, w których otwiera się zarówno dolna, jak i górna część. TRZY BALKONY. Dwa oddzielne wejścia. Do mieszkania prowadzą dwuskrzydłowe, dębowe drzwi. Ciepła woda oraz ogrzewanie miejsce.

Klatki schodowe, dziedziniec oraz winda po gruntownym remoncie w tym roku odzyskały dawny blask. Białe marmurowe schody, elementy z mosiądzu, secesyjna winda, zachowana czarno-biała posadzka to tylko niektóre z detali podkreślających unikatowy charakter kamienicy. Wymieniono dach. Budynek posiada całodobowy monitoring.

Z pobliskiej Skarpy Wiślanej rozciąga się widok na Wisłę oraz pylony Mostu Świętokrzyskiego. W zasięgu ręki modne kawiarnie, restauracje, kluby, butiki, kina i teatry, Muzeum Chopina i Uniwersytet Warszawski. Świetna komunikacja (tramwaje, autobusy). Enklawa spokoju w sercu tętniącego życiem miasta. Polecam.
Szczegóły oferty

Cena1 755 000 PLN

Cena za m213 000 PLN

Powierzchnia135 m2

Liczba pokoi5

Piętro1

Liczba pięter5

Rok budowy1912

MateriałCegła