MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
2 300 000 PLN
10 455 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
Dominikańska / okolice
Opis
Bardzo komfortowy, nietuzinkowy i luksusowo wykończony apartament w budynku z CEGŁY położonym u podnóża zadrzewionej skarpy. Składa się z 5 przestronnych pokoi, dwóch łazienek, odrębnego WC oraz garderoby. Dodatkową zaletą są BALKON, TARAS, pomieszczenie gospodarcze oraz komórka lokatorska wyposażona w okna i urządzenia sanitarne. Niewątpliwą atrakcją jest KOMINEK w salonie.

Mieszkanie dwa lata temu zostało gruntownie wyremontowane i wykończone materiałami wysokiej klasy. Reprezentacyjny hol, wyłożony granitem shivakashi, w pokojach parkiet z drzewa egzotycznego, stolarka drzwiowa wykonana na indywidualne zamówienie, parapety w pokojach z granitu kaukaskiego. Kuchnia w pełni zabudowana i urządzona materiałami wysokiej jakości.


Osiedle jest kameralne, w pełni chronione z pięknymi widokami na tereny zielone i leśne, a jednocześnie dobrze skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami stolicy.

W cenie mieszkania znajdują się dwa miejsca parkingowe w samodzielnym garażu. Przy samym wjeździe przestronny bezpłatny parking dla gości.

Polecem, ciekawa oferta.
Szczegóły oferty

Cena2 300 000 PLN

Cena za m210 455 PLN

Powierzchnia220 m2

Liczba pokoi5

Piętro1

Liczba pięter3

Rok budowy1996

MateriałCegła