Szczegóły oferty

Cena2 750 000 PLN

Cena za m225 PLN

Powierzchnia działki110 000 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Ukształtowanie działkiLekko nachylona

Kształt działkiProstokąt

Działka narożna Tak

Plan miejscowyBrak planu miejscowego

Opis
Podstawowe zalety: działki widokowe, w pięknej i nieskomercjalizowanej okolicy, nasłonecznione, utrzymane w kulturze, możliwość zakupu poszczególnych działek.

Tylko u mnie. Oferta na wyłączność.

Na sprzedaż piękne siedlisko, w spokojnej, cichej okolicy, przy tzw. trzeciej obwodnicy – Zagórz – Komańcza – Cisna. Siedlisko położone jest na wysokości 580 m n.p.m (dział wodny).
Siedlisko składa się z około 11 ha, budynku mieszkalnego (z modrzewiowych bali – do remontu) i przylegających budynków gospodarczych.
Wszystkie działki skierowane są na południe, są dobrze nasłonecznione i widokowe. Działki od wielu lat są utrzymane w kulturze (dopłaty ARiMR). Są to łąki i pastwiska z niewielką powierzchnią obszaru leśnego.
Istnieje również możliwość zakupu poszczególnych działek osobno.
Od posiadanego 1 ha powierzchni można założyć siedlisko. Klasa ziemi V i VI.
Istnieje możliwość zakupu pojedynczych działek, z wyłączeniem działki zabudowanej z przyległym sadem, stanowiącej istotę siedliska.
W przypadku zakupu całej nieruchomości ostateczna cena może zostać obniżona.

Opiekun oferty:
Katarzyna Parcia
katarzyna.parcia@sural.pl
tel. 695 255 876