MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
820 000 PLN
16 400 PLN/m2
WARSZAWAŚródmieście
przy Emila Zoli/ciche/winda/kamienica
Opis
Podstawowe zalety: Świetna lokalizacja w pobliżu pl Zbawiciela i pl. Unii Lubelskiej, przy metrze, mieszkanie dwustronne, w kamienicy z windą.

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w 60-letniej kamienicy, znajduje się w ścisłym centrum miasta, jednak przy bocznej ulicy. Dzięki temu stanowi ciche lokum. Kamienica  została wybudowana w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Odnowiono w niej elewację frontową, wyremontowano instalacje wodne, gazowe, wymieniono windę i piony elektryczne. Ogrzewanie i ciepła woda miejska. Okna zorientowane na wschód i zachód. Wysokość pomieszczeń 2,82 m. Mieszkanie rozkładowe. W tej chwili składa się z dwóch osobnych pokoi i oddzielnej kuchni. Łazienka po remoncie. Reszta mieszkania go wymaga, daje też możliwości różnych aranżacji. Do mieszkania przynależy piwnica.

W budynku znajduje się winda, co sprawia, że jest wygodnym rozwiązaniem dla osób dużo podróżujących zwłaszcza, że miejsce ma dobre połączenie z lotniskiem i Dworcem Centralnym. Świetne też dla osób starszych starszych lub rodziny z małym dzieckiem, ze względu na bliskość wszelkiej infrastruktury potrzebnej do wygodnego funkcjonowania.

Kamienica znajduje się przy spokojnej ulicy w samym centrum miasta, która jest częścią szlaku biegnącego od zielonego Pola Mokotowskiego do Łazienek Królewskich. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w stolicy, tonące w zieleni najbardziej atrakcyjnych parków i skwerów. Wymarzone miejsce dla aktywnych, miłośników biegania, długich spacerów rodzinnych i atrakcyjnych historycznie miejsc. W okolicy kina, teatry, kluby, kawiarnie, restauracje, centra handlowe, parki: Łazienki Królewskie, Ogród Botaniczny, Park Ujazdowski, Pola Mokotowskie.
W zasięgu kilkuminutowego spaceru liczne połączenia transportu publicznego: metro, tramwaje i autobusy.
Szczegóły oferty

Cena820 000 PLN

Cena za m216 400 PLN

Powierzchnia50 m2

Liczba pokoi2

Piętro1

Liczba pięter5

Rok budowy1955

MateriałCegła