MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
2 370 000 PLN
27 882,35 PLN/m2
WARSZAWAŚródmieście
pl. Zamkowy/ Rynek / idealnie ciche / słoneczne/ klimat
Opis
Podstawowe zalety: idealnie ciche, bardzo słoneczne mieszkanie o wyjątkowym charakterze, w wolno stojącym budynku położonym w pięknym wewnętrznym ogrodzie, prestiżowa lokalizacja przy pl. Zamkowym i Rynku Starego Miasta.

Słoneczne i ciche mieszkanie na pierwszym piętrze z widokiem na Plac Zamkowy oraz otaczające je ogrody (wewnętrzny ogród przynależny do nieruchomości, oraz ogród klasztoru Sióstr Franciszkanek wraz z murem obronnym). Okna wychodzące na trzy strony - mieszkanie świetnie doświetlone z dużym ładunkiem zieleni (m.in lipa, miłorząb, bzy). Wejście do budynku możliwe jest z dwóch stron, poprzez zamknięte podwórko od Placu Zamkowego oraz od ulicy Piwnej Pokoje o powierzchni: 22,5 m2, 25,6 m2, 16.6 m2 mają na podłodze stary dębowy parkiet. Oddzielna, widna kuchnia (9,4 m2), łazienka z oknem (4,3m2) z dużą wanną, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.
W mieszkaniu jest bardzo dużo okien (drewniane, w starym stylu), co jest sytuacją absolutnie wyjątkową. Cisi, spokojni i kulturalni sąsiedzi.
Nieruchomość ma klimat niepowtarzalny, niemal poetycki. Układ mieszkania, okna w kuchni i łazience, dają możliwość różnorodnej aranżacji. W budynku i w mieszkaniu w zeszłym roku przeprowadzono remont instalacji wodnej i kanalizacyjnej, a kilka lat wcześniej wymieniono piony elektryczne i instalację centralnego ogrzewania. Grube ściany budynku stwarzają komfort zarówno w zimie, jak i w lecie, a brak sąsiadów na piętrze powoduje poczucie prywatności i stwarza, że mieszkanie jest niepowtarzalne.
Bardzo dobry dojazd w każde miejsce Warszawy: liczne autobusy i tramwaje. W pobliżu Teatr Narodowy i Opera Narodowa, Muzeum Zamek Królewski, Krakowskie Przedmieście i Uniwersytet Warszawski, Mariensztat, Bulwary Wiślane i Park Fontann, liczne parki i skwery, restauracje i kawiarnie.
Szczegóły oferty

Cena2 370 000 PLN

Cena za m227 882,35 PLN

Powierzchnia85 m2

Liczba pokoi3

Piętro1

Liczba pięter3

Rok budowy1952

MateriałCegła