MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
960 000 PLN
13 311,15 PLN/m2
WARSZAWAMokotów
Narbutta/Skwer Słonimskiego/idealnie ciche/kamienica z 1931 r.
Opis
Podstawowe zalety: mieszkanie idealnie ciche, słoneczne, wysokie, w jednej z najlepszych lokalizacji Górnego Starego Mokotowa, z wieloma możliwościami aranżacji, przystosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową, w wyremontowanej przedwojennej kamienicy z 1931 r., z możliwością podziału na dwa mieszkania z niezależnymi wejściami.

Jasne, ciche, kameralne, wysokie (2,85 m) trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1931 roku na Starym Mokotowie, nieopodal Skweru Słonimskiego. Składa się z trzech pokoi: salonu (25 m2) z dwoma dużymi trzyskrzydłowymi oknami, dwie sypialni (11,3 m2 i 11 m2), oddzielnej widnej kuchni (10,4 2), dwóch łazienek (3,3 m2 i 2,7 m2) oraz pomieszczenia przy holu (3,7 m2), które można zagospodarować np. na dużą garderobę. Dzięki temu, że mieszkanie zostało połączone z dwóch mieszkań, można przywrócić pierwotny układ i podzielić je na dwa mniejsze, z oddzielnymi wejściami. Mieszkanie, jak i budynek bez barier architektonicznych. W mieszkaniu wymieniono okna, instalację elektryczną, instalację wodną, kanalizacyjną i centralnego ogrzewania. Ciepła woda oraz ogrzewanie z sieci miejskiej.
Mieszkanie znajduje się na parterze/ półsuterenie z oknami od podwórza, dzięki czemu jest zacisznie, kameralnie i nie ma sąsiadów, którzy zaglądaliby w okna. Właściciele mogą korzystać z dużego pomieszczenia (ok. 20 m2) do przechowywania oraz dużej rowerowni i wózkowni.
Kamienica po gruntownym remoncie elewacji, izolacji fundamentów i klatek schodowych. Spokojne, sympatyczne sąsiedztwo.
Wspaniała, prestiżowa lokalizacja - ulica Narbutta, nieopodal kina Iluzjon i Skweru Słonimskiego. Kilka minut spacerem do stacji metra Pole Mokotowskie i przystanków ZTM. Tuż obok park Pole Mokotowskie, Szkoła Główna Handlowa i wydziały Politechniki. Wokół niezbędna infrastruktura: sklepy, kawiarnie, restauracje, ścieżki rowerowe, wybieg dla psów.
Nieruchomość z przeznaczeniem nie tylko na mieszkanie, ale również na biuro lub kameralny lokal usługowy.
Szczegóły oferty

Cena960 000 PLN

Cena za m213 311,15 PLN

Powierzchnia72,12 m2

Liczba pokoi3

Liczba pięter3

Rok budowy1931

MateriałCegła

PiwnicaTak