MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
1 640 000 PLN
19 069,77 PLN/m2
WARSZAWAŻoliborz
rzy Mierosławskiego/dwa balkony/park/metro/przedwojenna kamienica
Opis
Podstawowe zalety: bardzo dobra lokalizacja na Starym Żoliborzu, nieopodal pl. Wilsona, przestronne, wysokie mieszkanie z dwoma balkonami, osobną, jasną kuchnią, 4 pokoje, z widokiem na drzewa z obu stron, duże pokoje, metro, przy parku Żeromskiego.

Bardzo ładne mieszkanie na Starym Żoliborzu przy parku Żeromskiego. Salon prawie 30 metrów kwadratowych, dwie sypialnie i czwarty pokój świetnie nadający się na gabinet lub małą sypialnię, odzielna, duża widna kuchnia. Na podłodze dębowy parkiet w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie po remoncie, do ewentualnego odświeżenia. Zachowany oryginalny układ pomieszczeń.
Mieszkanie jest dwustronne o kierunkach wschód-zachód i znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym przedwojennym budynku. Z każdej strony znajduje się klasyczny balkon. Wysokie na prawie 3 m.
Lokal o powierzchni rzeczywistej 86 m2 w sercu Starego Żoliborza to doskonałe lokum dla rodziny lub dla pary pracującej w domu. W księdze wieczystej - 83,6 m2. Do lokalu przypisana jest duża i wygodna piwnica.
Mieszkanie daje duże poczucie bezpieczeństwa, teren przed wejściem jest ogrodzony i ma przestrzeń przeznaczoną tylko dla mieszkańców z niedużym placem zabaw dla dzieci, zielenią i ławeczkami oraz miejscem na rowery. Teren jest monitorowany i ma całodobową ochronę.
Kamienica z 1930-1931 według projektu Stanisława Brukalskiego i Józefa Szanajcy. Położona w otulinie Parku Żeromskiego w zieleni starodrzewu. Spokojna i bezpieczna okolica z dużą ilością terenów rekreacyjnych, klimatycznych restauracji i knajpek.
Doskonała komunikacja: stacja metra Plac Wilsona, przystanki autobusowe i tramwajowe. Blisko do centrum, a także do szkół i przedszkoli oraz centrum handlowego, mniejszych sklepów i aptek.
Szczegóły oferty

Cena1 640 000 PLN

Cena za m219 069,77 PLN

Powierzchnia86 m2

Liczba pokoi4

Piętro1

Liczba pięter3

Rok budowy1931

MateriałCegła