Warszawa

Mokotów, Asfaltowa / piękna kamienica / 3 pokoje / na biuro

Wyślij znajomemu 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
1935
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Idealny
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Nie

Opis nieruchomości

Podstawowe zalety: świetna lokalizacja, piękna przedwojenna kamienica, 3 pokoje, mieszkanie dwustronne, ciche, balkon, przy metrze Pole Mokotowskie.

Tylko u mnie. Oferta na wyłączność.
Jasne, słoneczne, wysokie (3 m), trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej odrestaurowanej, reprezentacyjnej kamienicy z 1937 roku z przeznaczeniem na biuro. Składa się z gabinetu (21 m2), dwóch pokoi (16,5 i 15 m2), kuchni oraz WC z umywalką. W mieszkaniu zachowana oryginalna stolarka drzwiowa (drzwi dwuskrzydłowe). Nowe, duże, czteroskrzydłowe okna, na podłogach parkiet dębowy i bardzo dobrej jakości wykładzina. Z jednego pokoju wyjście na niedużą loggię. W mieszkaniu rozprowadzona sieć komputerowa i telefoniczna, zamontowana instalacja alarmowa. W przedpokoju bardzo pojemne szafy.

Świetna, prestiżowa lokalizacja na Górnym Mokotowie, w otoczeniu przedwojennych kamienic. Tuż obok stacja metra Pole Mokotowskie, przystanki tramwajowe i autobusowe, park Pole Mokotowskie.

Opiekun oferty:
Małgorzata Sural
tel. 501 391 078

Mapa

Kontakt

Polityka prywatności jest dostępna pod adresem: http://sural.pl/polityka-prywatnosci/ lub w zakładce Polityka prywatności. Wysyłając formularz informuję, że zapoznałam się/zapoznałem się z polityką prywatności.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych jest Małgorzata Sural prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sural Nieruchomości Małgorzata Sural, z siedzibą w Warszawie (00-214) przy ul. Franciszkańskiej 4a lok. 53, biuro: (02-521) Warszawa, ul. Rakowiecka 41a lok. 3.